Život se psem v bytě - Jak ho vycvičit

22.01.14

Nastavení pravidel při bydlení v pronajatém bytě v Praze může být pro vás těžké, zvláště když se na život v domě. Přemýšlejte o tom, jak obtížné je pro vašeho psa: nové pachy, nové prostředí, a nový soubor pravidel. Apartmán školení váš pes může být velmi obtížné, ale zde jsou některé triky a tipy jsem se naučil, aby to šlo ještě jednodušší.

Vytvoření rutiny

To je možná nejdůležitější krok - teď, že jste vytvořili zcela nové prostředí, je nutné naučit psa, jak se řídit novými pravidly. Vytvoření rutinní pomůže váš pes stane mnohem pohodlnější. Takže, ujistěte se, že budete krmit a chodit svého psa ve stejnou dobu každý den. Nenechávejte jídlo a vodu v průběhu dne - to vám pomůže váš pes drží svůj nočník čas do příštího chůze.

Za pronájem pet chůzi službu - nebo souseda

Vím, že většina lidí pracuje během dne. Zvažte pronájem souseda na procházku svého psa kolem oběda. Je snadné a obvykle velmi levná. Pokud jde o to, jak se vaše bezpečnostní vklad zpět, strávit pár babek na psa chůzi během dne pomůže minimalizovat těchto nehod pro opravné psa. Kromě toho bude pes cítit méně zanedbat během dne.

Vynětí půdy z produkce nějaký čas pro psa a majitel data

Je těžké, aby čas od svých dospělých povinností, ale pokud se chystáte na byt cvičit svého psa, budete muset vzít čas na to. Váš pes bude sám hodně během dne, zavření v bytě. Budete muset strávit denní čas se svým psem a jen ty. Šťastnější pes bude s větší pravděpodobností dodržovat pravidla, aby svůj čas s tebou. Buďte důslední a ujistěte se, že to budete dělat.

Čisté, čisté, čisté

Nehody se stávají, takže buďte připraveni, když oni dělají. Psi budou ulevit ve stejném místě, pokud jejich vůně ještě existuje. Takže, pokud váš pes má nehodu, ujistěte se, že je vyčistit rychle a důkladně. Technika jsem také použít, je zablokovat oblast, která k nehodě došlo.

Nakonec, bude váš pes zvyknout na rutinu a nebude mít nehodu. Když k tomu dojde, bude to proto, že jsou nemocní, nebo jste změnili rutinu. S trochou trpělivosti a pozitivní přístup, bude váš pes mít úspěch, a budete šťastný majitel.

Vyhledávaná témata:

Partneři: