Vestavěná skříň pro každou ženu

03.10.13

Je moudřejší investovat do vysoce kvalitní vestavěné skříně než utrácet méně peněz na mnoha oděvních kusů nebudete nosit velmi často. Máte-li tyto základní kousky ve vašem šatníku, budete vždy vypadat úžasně, bez ohledu na to, co váš rozpočet.

Little Black Dress (také známý jako LBD ), je absolutní nutností. Černá je jižpřirozeně zeštíhlující barvy. Ujistěte se, že najít klasický styl, který lichotí vaše tělo. Tímto způsobem můžete nosit do kanceláře pod sako nebo svetr. Po práci, můžete příkop svetr nebo sako a jít na skleničku. Měli byste cítit jistotu v těch šatech, a to by mělo být pohodlné.

Black Blazer je nezbytná pro každého mladého profesionální žena, protože lze nosit se vším. Stejně jako malé černé šaty, je třeba se vešly vaše tělo dokonale. Je to stojí za to platit něco navíc, aby si to na míru.

Barevné šátek může mít vliv na žádné oblečení. Co je skvělé o šátků je, že se objevují ve všech barev, vzorů a látek. Udržujte svůj krk teplé s měkkým, jasně růžové pashmina. Přidat nějaký styl vaší malé černé šaty s hedvábnou leopard tisk šátek, nebo aby se vaše oči šátkem, která odpovídá jejich barvy. Možnosti jsou prakticky neomezené.

Černá tužka sukně, stejně jako malé černé šaty, může proměňovat z kancelářské oblečení na večerní nošení. Můžete spárovat tuto sukni s tlačítkem dolů horní části pro kanceláře, nebo bez rukávů nahoře pro peplum jít ven pozdě v noci.

Šumivé Spojka je ideální pro zvláštní příležitosti. Ujistěte se, že vybrat jednu v neutrální barvě, aby bylo možné začlenit do tolika oblečení jak je to možné. Možná, žezlato tónovaný svíral zahrnuty v krystalech by vám vyhovoval. Možná,prošívané béžovou spojka bude dokonalá dotyková. Dokonce i černý satén spojka se sponou třpytivý bude propastný rozdíl. Sotva se do jakékoli místnosti ve vašem šatníku, tak proč ne dostat dvě?

Barevné Tote může trvat nejjednodušší outfit na další úroveň. Je-li funkce je pro vás důležité, paktote bag je odpověď. Ujistěte se, že si vyberete ten se stabilitou, lemované v materiálu, který lze snadno otřít. Je to praktická investice a ideální pro práci i nakupování.

Černé lodičky jsou nutné pro každou ženu. Neexistují žádné výjimky z tohoto pravidla! Mohou se nosit do práce, a rovnou do baru poté. Investujte do klasické , módní a vysoce kvalitní dvojice, protože to bude získat co nejvíce ze všeho oblečení ve vašem šatníku. Mějte prima, ale rozumný patu ( žádné boty na podpatku ), aby se ujistil, že jsou kancelářské potřeby.

Bílé tlačítko dolů košile je jako prázdné plátno. To může být spárována s libovolnou barvu. Toto triko lze schovat nebo doleva volné. Vypadá to skvěle nosí pod sako nebo přes tílko a vypadá sexy spárován s sukni. Nebo si můžete udržet profesionální a nosit s kalhotami. Žádná žena by měla být ponechána, aniž by jeden !

Vyhledávaná témata:

Partneři: